Блог

Кафе - їдальня KAPUSTA

вулиця Максимовича, 13, Івано-Франківськ

YAK NAS ZNAYTY
Новини

РОЗПОВІДАЄМО, ЯК НАС ЗНАЙТИ

Ми знаходимось за адресою вулиця Максимовича, 13, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область ось тут посилання на Google карти обо тисніть ТУТ А ось відповісти на всі питання

Read More »
Корисне харчування під час карантину
Новини

Корисне харчування під час карантину: додаємо в меню овочі

Згідно з рекомендаціями Гарвардської школи громадської охорони здоров’я, приблизно половину вашої тарілки повинні займати овочі. Розбираємося, як це здійснити в умовах карантину, коли закупівлі потрібно проводити якомога рідше.

Read More »
кафе Kapusta івано-франківськ
Новини

Свіжа і смачна їжа в кафе KAPUSTA

Свіжа і смачна їжа в кафе KAPUSTA Івано-Франківськ Смачне і збалансоване харчування необхідно для підтримки сил в здоровому організмі. Від цього залежить гарний настрій і бажання працювати. Приходьте до нас, у нас смачно, ситно, корисно, а головне за доступними цінами!

Read More »
кафе_їдальня_Kapusta_3
Новини

Кафе їдальня KAPUSTA

Щодня готуємо в кафе KAPUSTA смачно і здорово для Вас, уся їжа свіжа, спеціально готується щоденно і крім того щоденне меню, воно у нас різноманітне. Ознайомтесь з нашим МЕНЮ та оберіть для себе улюблений день .

Read More »
ТОП-10 нових рецептів
Новини

Меню на новий рік 2020: ТОП-10

Кращі рецепти з фото! Меню на Новий рік 2020: ТОП-10 нових рецептів з фото! Рецепти, наведені тут, вже можуть скласти повноцінне застілля

Read More »

Дорогі гості

Ми працюємо